Więcej informacji - Firma z Luboni

Przejdź do treści

Menu główne:

Więcej informacjiOdkryj więcej możliwości Luboni ! Luboni FIRMA jest to specjalna część serwisu stworzona dla właścicieli Lubońskich firm. Dajemy możliwość wypromowania swojego biznesu w internecie prosto, szybko i bezpłatnie. Nasz portal daje możliwość stworzenia internetowej wizytówki firmy, oraz stworzenie strony internetowej. Nie trzeba posiadać żadnej specjalistycznej wiedzy. Wystarczy tylko utworzyć konto w naszym serwisie, następnie wypełnić formularz, dodać zdjęcia, logo i gotowe! Nasz system w kilka sekund wygeneruje Państwu gotową stronę internetową która będzie posiadała takie funkcjonalności jak :

- Opis firmy,
- Godziny otwarcia,
- galeria zdjęć,
- system opinii o firmie,
- formularz kontaktowy.

Po wygenerowaniu strony mamy możliwość modyfikacji jej w każdej chwili.
Nie ponoszą Państwo dużych opłat za domenę i hosting, ponieważ każda strona podpięta jest pod nasz serwis. Każda strona posiada swoją subdomenę np. nazwa_firmy.luboni.pl co pozwala szybko znaleźć ją w internecie.
Dodatkowo wszystkie dodane wizytówki czy strony internetowe zsynchronizowane z portalem Luboni.pl. Oznacza to że automatycznie dodawane są do Lubońskiej bazy firm. Wyświetlane są także w specjalnych miejscach.
W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego